Ultraviyole (Uv-C) Hava Temizleme Sistemleri

Guardian Air hava temizleme sistemi, klima santraline veya kanallı klima cihazlarına takılarak, özel filtre sistemlerine gerek olmadan havada dolaşan veya yüzeylere tutunan zararlı bakteri, virüs, küf ve mantar sporlarını yok ederek sağlıklı bir hava solumanıza yardımcı olur.

Guardian Air ile havadaki kirleticilerden kurtulmak için, bu kirleticilerin odada dolaşıp havalandırma sisteminin filtresine takılmasını beklemeye gerek yoktur. Proactive Guardian Air havaya yaydığı agresif oksidasyonlar ile havada ve yüzeyde oluşan mikrobiyalleri yok ederek, kapalı mekanlardaki salgın hastalık riskini azaltır.

REME+ Cell

Reflective Electro Magnetic Energy ünitesi, kanallı klima, klima santrali, havalandırma sistemi veya ısıtma sistemlerinin kanallarına kolayca monte edilebilir. Hasta bina sendromuna yol açan havayı kirleten koku, duman küf mantar bakteri ve Partiküllerin azaltılması için dizayn edilmiştir. Kişisel veya endüstriyel binaların havalandırma sistemine monte edilir ve kirleticilere %90 oranında engel olur. 25000 saatlik lamba ömrü vardır.

UYGULAMA ALANI: Konutlar, ofisler, iş merkezleri, sinema, tiyatro salonları, bankalar, mağazalar, fabrikalar, medikal uygulamalar vb.

HVAC PHI Cell

Photohydroionization ünitesi, kanallı klima, klima santrali havalandırma sistemi veya ısıtma sistemlerinin kanallarına kolayca monte edilebilir.Hasta bina sendromuna yol açan havayı kirleten koku, duman, küf, mantar ve bakterilerin azaltılması için dizayn edilmiştir. Kişisel veya endüstriyel binaların havalandırma sistemine monte edilir ve kirleticilere %90 oranında engel olur. 25000 saatlik lamba ömrü vardır.

UYGULAMA ALANI: Konutlar, ofisler, iş merkezleri, sinema, tiyatro salonları, bankalar, mağazalar fabrikalar, medikal uygulamalar vb.

HVAC - MINI GA Cell

Aynı PHI teknolojisine sahiptir, daha kompakt dizaynı sayesinde kişisel A/C ünitelere monte edilirler, Hasta bina sendromuna yol açan havayı kirleten koku, duman, küf, mantar bakterilerin azaltılması için dizayn edilmiştir, Fancoiller ve yer, tavan, salon tipi klimalara monte edilebilir. Kirleticilere %90 oranında engel olur. 25000 saatlik lamba ömrü vardır.

UYGULAMA ALANI: Havalandırma kanalı olmayan odalarda kullanılır.

AUV STICK LITE+

Kanallı klima cihazları veya klima santrallerinin ısıtma ve soğutma bataryalarına monte edilirler. Batarya yüzeyinde oluşan oksitelenmeye engel olduğu gibi, batarya yüzeyindeki mikropların yok edilmesinde de son derece etkilidir. Takılı olduğu bataryada oluşan oksitlenmeyi zaman içinde yok edebilir, batarya kapasitesinin tam olarak kullanılmasını sağlayarak, önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlar. Bakım giderlerini azaltır ve temizleme için kullanılan kimyasallara gerek kalmaz.

RGF BOS

RGF fotohidroiyonizasyon ünitelerinin yarattığı ileri oksidasyon gazı, havadaki zararlı maddeleri oksijen ve hidrojene çeviren güvenli, çevre dostu oksidatörlerden oluşur. RGF-BOS; hidroperoksit, oksit iyonlar ve hidroksi radikalleri meydana getirmek için ozonu kullanır. Ozon; yüksek yoğunluklu bir UV ışık teknolojisidir. Bu yöntem, bilinen ozon jeneratörlerinden daha güvenli bir yöntemdir. Hedeflenmiş UV ozon, yüksek etkinlik oranına sahip olup nitrik asit ve nitrik oksit gazı yaymaz. Bunun dışındaki oksidatörler içerir ve (hidroperoksitler, oksit iyonlar ve hidroksi radikaller) gerekli yoğunlukta oksidasyon gazları, geniş bantlı uygulama alanı sağlar.

RGF Ultimate APS

Hava temizlemede en üst düzey koruma sağlayan bir üründür. Paket bir sistemdir. Çift PHI ünitesi ile küf, mantar, koku, virüs ve bakterilere karşı etkilidi., Opsiyonel olarak yağ, ultra filtre, HEPA, VOCs, cıva ve radyoaktif filitre takılabilir, %95 in üzerinde bir etkiye sahiptir. 25000 saatlik lamba ömrü vardır.Her bir kartuş farklı bir hava kaynaklı kirleticinin özelliklerine göre özel olarak tasarlanmıştır.

UYGULAMA ALANI: Ofisler, finans merkezlerinin para sayma odaları, yiyecek işleme, restoranlar, medikal uygulamalar vb.

RGF Mini APS

90 m2 ye kadar olan ufak mekanlar içindir, çok az bakım gerektirir, küf koku ve bakteriler için PHI teknolojisini kullanır, ufak restoranlar, tuvaletler, soyunma odaları, depolar vb. yerler için ideal çok yönlü bir cihazdır. 10000 saatlik lamba ömrü vardır.

UYGULAMA ALANI: Ofisler, finans merkezlerinin para sayma odaları, yiyecek işleme, restoranlar, medikal uygulamalar vb.

RGF Mobile Pro Plus

Kokuları yok etmek için tasarlanmış yüksek çıkışlı bir PHI jeneratörüdür. Uygun ağırlığı ve boyutları, cihazı taşınabilmeye son derece elverişli kılar. Standart ünite 12 voltluk çakmak priziyle çalışır. 120 veya 220 voltluk alternatif akım seçenekleri için duvar adaptörü mevcuttur. Alüminyum polimerden yapılmıştır ve 2 saat ayarlanabilir zamanlayıcısı mevcuttur.

UYGULAMA ALANI: Oto galerileri, küçük ofisler, otel odaları, veterinerler, köpek klübeleri ve pet shop vb.

RGF BOS II

BOS II Fotohidroiyonizasyon yöntemiyle çalışan, çevre dostu, doğal bir koku gidericidir. Çok düşük enerji tüketir. Bakım maliyeti son derece düşüktür, zira sadece tek bir filtre ile cihazın yıllık temizliği kolaylıkla yapılır. Sürekli kullanıldığında Fotohidroiyonizasyon lamba ömrü ortalama 3 yıldır. İleri oksidasyon gazları, koku moleküllerini tamamen imha eder, bir örtü değildir. Fotohidroiyonizasyon; bakteri virüs, küf, organik kirleticiler ve kokuları yok eder. iki yıl süreyle, parça ve imalat garantisine sahiptir.Çok yönlü, tam otomatik, taşınabilir, kullanımı ve montajı kolaydır. Zararlı kimyasallar içermeyen son derece çevreci bir sistemle çalışır. Çalışma süresince herhangi bir kalıntı madde bırakmaz.

ICE SANITIZER

PHI ünitesi ile otomatik buz yapma makinelerinin buz yapma yerlerinde ve buz toplama depolarındaki son derece tehlikeli Listeria virüsüne karşı etkilidir, takılı olan buz makinelerinden steril buz elde edilebilir.

UYGULAMA ALANI: Otomatik buz yapma makineleri.

Advanced Oxidation Technology

(İleri Oksidasyon Teknolojisi)

Guardian Air PHI teknolojisi

Guardian Air hava temizleme sistemleri; hasta bina sendromuna sebep olan bakteri, virüs, küf ve mantar sporları işle kimyasal kokular, duman ve diğer alerjen partiküllerin yok edilmesi için dizayn edilmiştir. Mevcut havalandırma sistemine monte edilen PHI üniteleri tamamen çevre ve insan dostu olarak ürettikleri ileri oksidasyon iyonlarını, hava ile birlikte yaşam mahalline sürükler. Tamamen faydalı oksidasyonlardan oluşan bu iyonlar, havayı kirleten partikülleri oksidasyona uğrattıktan sonra oksijen ve hidrojene dönüşürler.

Guardian Air REME+ Generator teknolojisi

Guardian Air REME+ Generator, PHI dan farklı olarak klima santralinin standart filtresinin yerine konulan RGF kolektör ile ISO Class3 seviyesinde 0.03 mikrona kadar partikülleri tutmakta ayrıca, periyodik değiştirme maliyeti ve basınç kaybı oluşturmadığı için HEPA dan daha kullanışlı bir filtrasyon sağlamaktadır.

Kimler PHI veya REME+ kullanmalı?

Guardian Air hava temizleme sistemi, klima santraline veya kanallı klima cihazlarına takılarak, özel filtre sistemlerine gerek olmadan havada dolaşan veya yüzeylere tutunan zararlı bakteri, virüs, küf ve mantar sporlarını yok ederek sağlıklı bir hava solumanıza yardımcı olur.

Guardian Air ile havadaki kirleticilerden kurtulmak için, bu kirleticilerin odada dolaşıp havalandırma sisteminin filtresine takılmasını beklemeye gerek yoktur. Proactive Guardian Air havaya yaydığı agresif oksidasyonlar ile havada ve yüzeyde oluşan mikrobiyalleri yok ederek, kapalı mekanlardaki salgın hastalık riskini azaltır.

 • Hastaneler
 • Konutlar
 • Bankalar
 • Çağrı merkezleri
 • Restoranlar
 • Hoteller
 • Klinikler
 • Veterinerler
 • Okullar
 • Fabrikalar
 • Ofisler
 • Yat ve gemiler
 • Askeri tesisler
 • Laboratuvarlar
 • Kuaför ve berber salonları
 • Çok katlı iş merkezleri
 • Sebze ve meyve depoları
 • Devlet daireleri
 • Yiyecek işleme ve hazırlama yerleri
 • Sinema ve gösteri merkezleri

Ultraviyole (Uv-C) Havalandırma Çözümleri

Hizmetiniz veya alanlarınıza özel çözümler için talep oluşturun.